Kontakt Mapa serwisu Biuro rachunkowe Łódź, księgowa Łódź

Biuro rachunkowe Łódź

Księgowa Monika Jeremus

biuro rachunkowe łódź, księgowa łódź
Promocje

Rozliczanie dotacji

Rozliczymy Twoją dotację!

Zdobycie dotacji unijnej to niewątpliwy sukces dla każdego przedsiębiorstwa. Możliwość przeznaczenia środków finansowych na rozwój firmy pozwala wzmocnić prestiż i jej pozycje na rynku. Jednak, jak twierdzą specjaliści podpisanie umowy o dofinansowanie to tylko 5 % sukcesu. Pozostałe 95 % stanowi skuteczne rozliczenie dotacji. Jeśli i Ty zastanawiasz się jak prawidłowo rozliczyć dotację, obawiasz się popełnić błąd – zgłoś się do nas!

Rozliczanie dotacji dla przedsiębiorców z Łodzi.

Jak powszechnie wiadomo przyznawanie dotacji unijnych ma na celu umożliwienie planowanego rozwoju firmy. Warto zatem dokładnie przemyśleć, do czego i po co jest nam potrzebna dotacja unijna. Określone cele, dysponowanie odpowiednim kapitałem ludzkim, przygotowanie techniczne, finansowe i administracyjne gwarantuje całkowite wykorzystanie środków unijnych.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą z Łodzi i chcesz rozliczyć dotacje skorzystaj z naszej pomocy:

 • przygotowujemy wnioski o płatność,
 • weryfikujemy poprawność dokumentów firmowych,
 • opisujemy dokumenty finansowe,
 • przygotowujemy pozostałą dokumentacje,
 • obsługujemy korespondencję z instytucją rozliczającą,
 • pomagamy w realizacji obowiązków promocji projektu.

Chcemy by dany projekt został poprawnie i szybko rozliczony, tak by skrócić czas oczekiwania beneficjenta na środki unijne. Działamy na Twoją korzyść wspieramy Ciebie i Twój biznes!


  Jeremus, łódzkie biuro rachunkowe to profesjonalna obsługa z zakresu księgowości i usług kadrowo-płacowych. Nasza kadra księgowa Łódź zagwarantuje rzetelne wykonanie wszystkich zleceń i fachową obsługę Klienta. Jesteśmy po to, aby ułatwić Państwa firmie działalność. Nasze biuro to doświadczona kadra księgowa - specjaliści, których potrzebuje każdy dobrze prosperujący biznes.  © 2009 JEREMUS Biuro rachunkowe Łódź. All rights reserved

  Biuro rachunkowe Jeremus - Łódź ul. Przyborowskiego 6 lok. 2 - tel. 42 648 12 54