Kontakt Mapa serwisu Strona główna

Usługi księgowe

Księgowa Łódź
Promocje

Usługi księgowe

Księgowa Łódź Księgowa Łódź - Biuro rachunkowe Jeremus oferuje kompleksowe usługi z zakresu księgowości oraz obsługi kadrowo płacowej. Pomożemy Państwu już na etapie rozpoczęcia działalności firmy, a następnie na etapie jej dalszego prowadzenia, organizacji i rozwoju. Skrupulatnie poprowadzimy dla Państwa księgi handlowe, książki przychodów i rozchodów czy ewidencji ryczałtowej.

Nasi doskonale wykształceni pracownicy, w oparciu o prawo podatkowe i przepisy, będą w imieniu Klienta prowadzić całą dokumentację oraz będą go reprezentować przed różnymi urzędami. Prawidłowe funkcjonowanie każdej firmy zapewni państwu niezawodna i doświadczona Księgowa Łódź. Nasza oferta obejmuje ponadto ewidencję środków trwałych, wyposażenia biur czy zakładów, poprowadzenie tabel amortyzacji oraz ewidencję przebiegu i zużycia pojazdów.

Świadczymy również usługi z zakresu wystawiania i składania dokumentów na przykład w Urzędach Skarbowych, wspomożemy Państwa przy ewentualnych kontrolach z ZUS czy Urzędu Skarbowego. Nasza usługa jest kompleksowa, dlatego od dziś nie będzie trzeba się martwić o stan dokumentacji firmy czy o terminy składania dokumentów w urzędach. Nasza księgowa Łódź zrobi to za Państwa.


© 2009 Biuro księgowe JEREMUS. All rights reserved